Nahraďte stávající žárovky s wolframovým vláknem LED technologií

Také patříte k lidem, kteří mají doma stále staré žárovky s wolframovým vláknem? Pokud ano, pak byste je mohli vyměnit za technologii LED. Proč si pořídit LED žárovky a dát jim přednost?

Nízká spotřeba – wolframové žárovky mají vynikající podání barev a osvětlují předměty tak, že vypadají jako za denního slunečního světla. To je nesporný fakt. Ale bohužel za cenu velmi vysoké spotřeby elektrické energie. Možná, že i vy patříte k lidem, kteří nemohou za vysoké ceny elektřiny na trhu, a musí se přizpůsobit, resp. najít řešení, jak vhodně ušetřit. LED žárovky to umožňují poměrně efektivně, snižují totiž spotřebu energie ve srovnání s klasickou žárovkou až několikanásobně.

Zvolte si osvětlení dle místa

Výběr teploty osvětlení – moderní LED technologie již umožňují zvolit si vhodnou barvu osvětlení a mít tak doma zdroj umělého světla podle aktuální potřeby. Například k psacímu stolu se hodí pro pracovní účely spíše studená bílá, zatímco do ložnice k lampičkám na nočních stolcích naopak teplá bílá, která tolik nebrzdí tvorbu potřebného hormonu melatoninu v době před ulehnutím ke spánku.