Jaký stromeček štěstí vybrat

Růženín

Růženín mnozí lidé darují jako symbol lásky, něhy, klidu a pohody, přátelství a porozumění. Je o něm známo, že má uklidňující světlounce růžovou barvu, a že při pohledu na něj se zjemňují naše city. Je to minerál vhodný jak pro ženy, tak i pro muže. A že je růžový? Muži dříve nosili růžové oblečení mnohem častěji než dnes, tak proč se k tomuto trendu zas nevrátit?

Karneol a Jaspis

Tyto dva minerály vynikají překrásnou červenou barvou a takto vyzdobený stromeček štěstí bude krášlit obytné prostory velmi výrazně. Hodí se zejména ke kontrastnímu prostředí, jako je např. bílá malba stěn či zelené závěsy nebo přehozy přes postel.

Vyberte si podle svého

Howlit

Chcete-li potěšit milovníky blankytně modré barvy, darujte howlitový stromeček štěstí. Možná, že s ním vykouzlíte úsměv na tváři dospělým i dětem.

Křišťál

Křišťál symbolizuje čistotu, energii magickou krásu. Hodí se ke každému typu interiéru a nic s ním nepokazíte, darujete-li jej k narozeninám, i jako dárek pod vánoční stromek. A stromeček štěstí pod vánočním stromkem je docela zajímavá symbolika, nemyslíte?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup