Žert

S Helenou jsme přítelkyně už od základní školy. Namísto školní lavice, nebo hřiště, se teď setkáváme na našich pravidelných sedáncích.
Na jednom takovém jsem ochutnala úžasný nápoj. Byla to domácí limonáda. Malinová, doplněná bazalkou, která tomu dávala ten správný říz.

Není k rozeznání?

Ihned jsem si v hlavě promítla, kolik malin mám ještě na zahrádce k dispozici a po Heleně jsem žádala recept. Ta se ale jen smála a dolévala mi další sklenici. Doma jsem nemohla přestat myslet na to báječné osvěžení. Další den jsem vyrazila za Helenou. Odhodlaná neodejít bez potřebné receptury. Zastihla jsem ji, když přebírala poštovní balíček. Jakmile jsme se usadily, uhodila jsem na Helenu, aby mi prozradila, jak připravila sirup. Helena se stále smála a pomalu začala otevírat balík, který jí byl doručen. Přitom se mě zeptala, jestli nechci ochutnat jahodovou limonádu s mátou. Ihned jsem přitakala. Helena zašátrala v balíku a vytáhla již hotový sirup. Jahoda s mátou, stálo na krásné etiketě. Začaly jsme se obě smát. Nikdy by mě nenapadlo, že tak lahodný nápoj nevzešel z její kuchyně. Označení „domácí“ nese opravdu právem. Rozdíl nepozná ani Váš nejlepší přítel.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup